HİZMETLERİMİZ

13

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarınızın etkin yönetimi, sizi ve markanızı ön plana çıkartacak başlıca faktördür. Doğru hedef kitlenin belirlenmesi ile başlayan bu süreç, devamında bir çok profesyonel çalışmayı gerektirir.Her gün milyonlarca yeni hesabın açıldığı, yüz milyonlarca insanın hesap sahibi olduğu sosyal medya üzerinde, sizi diğerlerinden farklı kılacak paylaşımlara ihtiyacınız olduğunu unutmayın. İnsanların, neden sizin sayfanızı takip etmesi gerektiğini düşünmeniz gerekiyor. Milyonlarca sayfa arasından, sizi takip etmeleri için haklı bir gerekçeye ihtiyaçları var. İşte tam da bu noktada, biz Kuzey PR olarak size ve markanıza güç katacak bazı dokunuşlar gerçekleştiriyoruz. Önce mevcut sayfanızın analizini yaparak, etkileşim ve erişim bilgileriniz üzerinden bir planlama yapıyoruz. Bu planlamanın ardından ihtiyaç duyulan sosyal medya destek hizmetlerini size sunuyoruz. Birlikte çalışmaya başladığımız andan itibaren, sizi hedef kitlelerinize ulaştırmaya başlıyoruz. Sosyal medya danışmanlık hizmetlerinin bir kez olmasının, size beklenen katkıyı sunmayacağını biliyoruz. Bu neden en az 6 aylık çalışma programı uyguluyor, hesabınız bu süre zarfında şehrinizin ve bölgenizin öncü hesaplarından biri haline getiriyoruz.

Komşunun oğlu, arkadaşın arkadaşı gibi sözde sosyal medya uzmanı kişilerin size katacağı şeyin, sahte beğeniler, sahte takipçiler ya da sahte izlenmeler olacağını aklınızdan çıkartmayın. Sanal bir alemde, sanal hizmetlerin size bir faydası olmayacaktır. Bu nedenle Kuzey PR olarak biz sizlere, gerçek ve kaliteli sosyal medya hizmetini sunmayı taahhüt ediyoruz. Alanlarında uzman medya ve tanıtım ekibimizle, sizi hak ettiğiniz hizmetle buluşturuyoruz. Kapsamlı hizmetlerimiz ve çalışma programlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişim kurun.

Kuzey Pr
Sosyal Medya Ekibi

15

GRAFİK - TASARIM

GRAFİK VE TASARIM
Firmanızın ya da markanızın, sektöründe güçlü bir şekilde var olması için ihtiyaç duyduğunuz maddelerin başında kurumsal kimlik gelmektedir.Logo tasarımı başta olmak üzere, tüm evraklarınızın, internet sitesi görsellerinizin, sosyal medya paylaşımlarınızın profesyonel grafik ve tasarımcıların elinden çıkması son derece önemlidir. Sizi müşterilerinize ulaştıracak başlıca materyal, paylaşacağınız görsellerdir. Bu görsellerin hazırlanma aşamasını hafife almayın. İnsanlar, bu görsellere sadece birkaç saniye bakacaklar. O birkaç saniyede dikkatlerini çekecek, markanıza yönelmelerini sağlayacak görsellere ihtiyacınız var. Tam da bu noktada, Kuzey PR ekibi olarak sizi doğru ve etkin logo, grafik ve tasarımlarla buluşturuyoruz. Milyonlarca görselden oluşan arşivimizi, markanızın kullanımına açıyoruz. Göz alıcı ve akılda kalıcı tasarımlarla, marka değerinize değer katıyoruz. Bir çok önemli kuruluş, marka ve kişinin ‘dikkat çekici’ görsellerine imza atan grafik ve tasarım ekibimiz, size de aynı başarılı hizmetleri sunmak için bekliyor. Kurumsal kimlik çalışmalarınız başta olmak üzere, tüm görsellerinizi özenle hazırlayan, sizi ön plana çıkartmayı hedefleyen ekibimizle çalışmak için, bizimle iletişime geçiniz.

Kuzey PR
Grafik ve Tasarım Ekibi

14

PRODÜKSİYON

Kuzey PR Prodüksiyon
Markanızı ön plana çıkartmak için, başarılı prodüksiyon çalışmaları gerekmektedir. Etkin bir senaryo ışığında çekilen tanıtım videoları, kısa reklam filmleri ile bunu sağlamak mümkün.

Kuzey PR Prodüksiyon Ekibimiz, son teknoloji cihazların da desteğiyle size eşsiz kalitede tanıtım filmleri hazırlıyor. Dikkat çekici bir tanıtım videosuna, reklam filmine ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlarla, profesyonel tanıtımın keyfini yaşayın. Prodüksiyon hizmetlerimiz kapsamında; Profesyonel video ve fotoğraf çekimlerinizi yapıyoruz. Çekimlerin tamamlanmasının ardından, montaj ve seslendirmeleri tamamlıyoruz. En kısa sürede size, marka değerinizi arttıracak çalışmaları teslim ediyoruz. Samsun’un en kapsamlı tanıtım ve medya ajansı Kuzey PR ile sizi hak ettiğiniz projelerle buluşturuyoruz.

Kuzey PR
Prodüksiyon Ekibi

12

BASIN DANIŞMANLIĞI

BASIN DANIŞMANLIĞI
Marka bilinirliğinizin artması, hedeflediğiniz sosyal ve ticari başarının elde edilmesi, güçlü bir basın danışmanlığı hizmetinin ürünüdür. Sosyal medya başta olmak üzere, yazılı ve görsel basın kuruluşlarının etkili şekilde değerlendirilmesi için ihtiyaç duyacağınız hizmetleri, Kuzey PR çatısı altında veriyoruz. Tecrübeli gazetecilerin, başarılı muhabirlerin yer aldığı medya ekibimiz, sizi programlı bir çalışma ile güçlü bir marka haline getirmek için çalışıyor.

Yerel ve ulusal medyanın, yazılı, görsel ve işitsel alanlarda hizmet veren markalarıyla iletişim kurmak, bu iletişimi bir çözüm ortaklığına çevirmek, çoğu zaman masraflı ve yorucu bir hal alabilir. Alacağınız basın danışmanlığı hizmeti ile bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Doğru zamanlama, etkili haber ve başarılı bir tanıtım hizmetinin birleşmesiyle, marka bilinirliğiniz ‘beklentilerinizin üstünde’ bir hız kazanacaktır.

Kuzey PR Medya Ekibi, markanızın tanıtımına yönelik ihtiyaçları belirler. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan raporu, sizlerle birlikte masaya yatırarak, öncelikler hakkında bir çalışma planı hazırlar. Bu plana dair bütçelendirme işlemini sizin onayınıza sunduktan sonra, çalışmaya başlar. Hakkınızda haber metinlerinin hazırlanması, bu haberlerin etkin medya kuruluşlarında yer alması, tanıtım videolarının hazırlanması, uygun kanallarda ve sosyal mecralardan yayınlanması, sosyal sorumluluk projelerinin planlanması ve uygulanması, markanıza yönelik algı çalışmalarının planlanması ve uygulanması gibi bir çok alanda size hizmet veren ekibimiz ile çalışmak için, bizimle iletişim kurun.

Kuzey PR
Medya Ekibi