medya ve tanıtım hizmetleri

HAKKIMIZDA

Marka veya ürünlerinizin, hedeflediğiniz kitlelere ulaşması, sizi hedeflediğiniz ticari başarıya ulaştırır. Doğru planlama, etkili paylaşım ve nokta atışı reklam çalışmaları yapmak, ancak hedef kitlenizin doğru belirlenmesi ve bu kitleye ulaşmanız halinde gerçekleşebilecek bir durumdur. Büyük yatırımlar sonucunda oluşturduğunuz markalarınızı, profesyonel ekipler ışığında güçlendirmeniz, bu anlamda son derece önemlidir.

Günümüz teknolojisinin beraberinde getirdiği etkin bir tanıtım ve reklam alanı olan sosyal medya, sadece sosyal hayatın değil, ticari beklentilerin de karşılayıcısı haline gelmiştir. Dünya markası haline gelmiş firmaların, sosyal medya üzerinden ticari güç kazanma çabası da, bunun bir sonucudur.
Siz de bu geniş tanıtım ve reklam alanında yerinizi alabilir, hem markanızın değerini güçlendirebilir hem de ürünlerinizin olası müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube ve diğer etkin sosyal medya platformlarında, söz sahibi bir marka haline gelmek, ancak deneyimli çözüm ortakları ile ulaşılabilecek bir hedeftir.
İşte tam da bu noktada; Biz Kuzey PR ekibi olarak, size profesyonel sosyal medya hizmetini sunmak için buradayız. Her biri alanında deneyimli, bilgi ve birikimleri ile önemli markaların danışmanlıklarını başarıyla sürdüren Sosyal Medya ve İletişim Uzmanlarından oluşan ekibimiz, size doğru ve etkili hizmeti sunmak için çalışıyor. Uzun vadede firmanızın bir parçası gibi çalışan ve ticari beklentilerden ziyade, başarılı sonuçları hedefleyen Kuzey PR, markanızı hem medya hem de sosyal medyada güçlendirmeyi taahhüt ediyor.

Biz, size;

*Marka değerinizi analizi ve ihtiyaç duyulan çalışmaların belirlenmesi.
*Planlanan çalışmalar ışığında yol haritası çizilmesi.
*Bütçelendirme.
*Hedef kitle oluşturulması.
*Doğru görsellerin oluşturulması.
*Etkili paylaşımların yapılması.
*Kapsamlı SEO çalışmalarının planlanması.
*Sosyal medya hesaplarının etkin kullanılması.
*Sosyal sorumluluk projeleri planlaması.
*Yerel ve ulusal basın desteği ile marka güçlendirme.
*Aylık erişim ve etkileşim raporlamaları.
*Profesyonel ürün ve mekan tanıtım görsel çekimleri.

gibi profesyonel hizmetleri sunuyoruz. Minimum 6 aylık bir çalışma programı içerisinde sizi şehrinizin, bölgenizin en bilinir markalarından birisi haline getiriyoruz. Bu sayede hizmetlerinizi, ürünlerinizi daha geniş kitlelere sunmanıza katkı sağlıyoruz.